zzzzz

Na jakém principu funguje u pečící trouby samočištící program?

Např. Mora má program na čištění trouby Water systém ve videu na Youtube je, že se program zapne, nalije se do pekáče voda a trouba se nechá jet na 60°C půl hodiny.

Máte někdo tento program na troubě? Je opravdu tak dobrý, nebo je to jen reklamní kec? Myslíte, že stejným způsobem se trouba vyčistí i na jiný, běžný program?

http://www.you­tube.com/watch?v=cEL­BB8Sz7i8

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
gecco

Tohle neznám…
😉
Znám jen pyrolýzu (teoreticky) a katalýzu (prakticky), u AEG, funguje docela slušně.

bolak

co ty máš furt s těma pečícíma troubama člověče? :) vždycky když zapnu odpovědi tak na hlavní stránce vidím pokaždý zzzzz a její pečící trouby :))

zzzzz

🙂DDD Heuréka stozí za prd, tak informace hledám tadyk:-DDD

gecco

Zzzzz a její trouby – to zní dobře…
😉
Ještěže tam není Zzzzz a její troubové…
;-DDD