Jerome

Na jakém principu funguje Stoneline nádobí?

Je to nový druh nádobí, na kterém se prý dá vařit bez tuku. Zajímalo by mě, jestli s ním máte zkušenosti a na jakém principu funguje?

Odpovědi
anonym

STONELINE hranatá pánev pracuje na principu „horkého kamene“ ve tvaru servírovací pánve. To znamená, že můžete smažit, péct maso, ryby nebo zeleninu na přírodním kameni, jako zdravé a bez tuku

Zdroj: http://www.unipro-czech.cz/indukcni-servirovaci-panev-s-aroma-poklici-stoneline~z16385­.html

terry

Podobný princip používají i jiní výrobci. A nejsou o tolik předražení.

www

Ze zkušenosti vím, že tato rádoby supermoderní zařízení pracují většinou principem mnoho informací podaných málo srozumitelnou formou.
Slibovaný efekt je pak většinou nulový. Vyzkoušej a uvidíš, rád bych se mýlil.
Názor