dust8

Na jakém ostrově byste rádi strávili dovolenou?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Na Islandu.

Další odpovědi
Malvína

Madagascar, Mauricius nebo souostroví Maledivy.

Rokio

Líbí se mi Havajské ostrovy a Velká Británie.

Kepler

Někde ve Francouské Polynésii, ideálně na Bora Bora. Ale to bych se z té dovolené už nikdy nevrátil.

Rocker

Na Zakhyntosu.Příští pátek odlétame:-)
Ale jinak raději trávím dovolenou jinak.Letos mě ukecala manželka,původně jsem měl jet se synem offroadem na Koločavu.To ale kvůli pandemii nevyšlo:-(

Jsem Jan

Japonsko :D

paul1

Nový Zeeland, nebo Maledivy. Před časem tam byla vnučka s manželem a moc se jim tam líbilo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.