Avatar uživatele
manon

Na jakém nejabsurdnějším místě jste našli hledanou věc?

Jasně - inspirovala mne SalsaVerde :) a odpovědi na její otázku - občanka v mrazáku - pěkné :)
Doplňuji:
Taky doma mrazíme klíče a chladíme rukavice v lednici. Vy ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: manon

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, salsa verde, Nikkol, Damiana, briketka10, SonsyMite, RedC22 před 3357 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ar

Jednou sem měnil jednomu člověku olej a filtry, když odjel hledal jsem brýle a nic. Tak jsem mu zavolal jesli nezůstaly v autě a že prej né. Po roce přijel se stejným požadavkem a když jsem vyndal vzduchový filtr ...........No a tak mám teď dvoje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
salsa verde

občanka v mrazáku mně taky pobavila :-) Já mám teda jednu zápletku, Jeden rok když tatínek u sousedů oral pole tak soused se šel podívat jak mu to jde. Pak si sedli na cigaretu a soused najednou vyskočil že někde ztratil mobil...nenašel se. No a příští rok na tom stejném poli se zase oralo a co se vyoralo? sousedův mobil. Po vyčištění a nabití zase funguje a má ho dodnes :-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Já nikdy nic už nenajdu. Nejspíš ty ztracenky rovnou vyhodím...:-(
Ale kamarádka zjistila, že se u nich doma nějak divně krade nebo co. Ale samé blbosti. Jako kdyby tam řádil nějaký divný fetišista. Marně hledala jednu chybějící ponožku, bílou špulku nití ze šitíčka, kari v ozdobné skleničce, sluneční brýle...Když ale nemohla najít mobil, zavolala si na něj od manžela a šla po jeho "stopách". Pod vanou našla malou skrýš jejich fretky, která si tam zatím cíleně budovala pěknou jantarovou komnatu. :-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RedC22

Několikrát se mi stalo, že věc, kterou jsem docela dlouho hledal, jsem celou dobu držel v ruce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

Jednou jsem hledal MP4ku i se sluchátkama. Hledal jsem jak divý a ona nikde. Nakonec jsem ji našel pod spící kočkou. Není na škodu se občas podívat na čem to ta potvora spí :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

taky nacházím věci pod spícím kocourem, jako u SonsyMiteho, jako cigarety, zapalovač, ovladače, občas i šlápne do popelníku máčo, a když zazvoní mobil měli byste ho vidět jak je děsně otrávenej a převalí se na druhej bok :o)

pak na mě kouká jakoby mi říkal "co děláš co chcéš"
Doplňuji:
tak něco takovýho mám doma a nedá pokoj dokud nevstanu a nedám mu nažrat..
http://www.youtube.com/…

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

Jednou jsem hledala kartáč na vlasy(mám ten válcovitej)...a po slušný hledačce jsem ho našla v tubusu na výkresy...krásně tam pasoval, ale vážně nevim, jaký vnuknutí mě přinutilo ho tam dát....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já zase v lednici.

A není to ani zas tak absurdní místo, jde spíš o to že tam ukládám věci dost často a vůbec su toho nejsem vědom. Dřív mi to způsobalo hodně problémů, ale konečně sem se naučil udělat z nevýhody výhodu a když teď něco nemůžu najít (klíče, ručník, zviřátko), první místo kam se podívám je lednice a většinou to tam je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Já zásadně hledám za jízdy klíče od auta ( které jsou samozřejmě v zapalování ) a při telefonování hledám telefon .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

To já zase každej měsíc před důchodem hledám, jestli jsem si náhodou někam bokem neuložil nějakou stovku "do zálohy".
No a ještě jsem nikdy nic nenašel, dořitititi !! ))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Absurdní místo?
Včera - odemknu branku, odemknu barák, vynosím věci z auta domů, nakrmím psy a jdu zamknout branku a ....klíče nikde. Hledám jak divá. Nikde, Tak si ohřeju jídlo, hledám, napustím vanu, zase hledám, uklidím misky po psech a najdu klíče na věšáku, kam je pravidelně ukládám.
Jsem ještě normální :-) ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Zatím vše dříve nebo později najdu ;-).
Ad Beer, lednici prohlížels ?? :-D

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

Pobavili jste :) Bolakovo zvířátko v lednici :)) - které tam hledáš? :) Ještě jsem si vzpomněla, co mi jednou vyprávěla známá o známé - zastavila autem - koupit si kafe, vrátila se s ním do auta, sedla na místo řidiče a vypila si ho. Když chtěla odjet, nebyly klíče od auta. Prohledala celé auto i pod autem i kabelku vysypala, vytřásla oděvy...nakonec zavolala v nouzi o dovezení náhradních klíčů z domova - hledání zopakovala i hudrující záchranná rota a nic. Tak se jezdilo s náhradními - do prvního slunce, kdy se použilo stínítko a klíče odtamtud vypadly :)

před 3357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:o)

před 3357 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava