Na jakem letisti na svete bych stala " nejkratsi dobu "…,

aby kolem me prosel obcan z kazde zeme na zemekouli? A jak bych tam musela stat asi tak dlouho ? A budu chtit fotku pasu, toho cloveka a jeho podpis …, a muzou me v kazdem state na zemekouli zavrit do blazince ?

  • iv-

Nejlepší odpověď
annas

Z pohledu statistiky uvedené na netu jsou to letiště:

  1. LONDON/HEATHROW,
  2. FRANKFURT/MAIN

3 PARIS/CHARLES-DE-GAULLE

Ale dala bych přednost Praze. Vyberete-li si správnou přepážku a nebudete chtít letět do teplých krajin, odbavení proběhne bez problémů 🙂

Ať čekáte krátkou či dlouhou dobu, cesta před vámi zůstává stejná, jen záleží na to, s kým ji podniknete nebo zda někoho na této cestě potkáte:-)).
Doplňuji:
Teď čtu pozorněji. Otázka je v kategorii Vegetariánství. Takže doporučuji připojit se ke Klubu cestovatelů vegetariánů. Ve skupině bude všechno snazší. Nabízím tipy na to, co nejlepšího můžete okusit na cestě:-))

http://www.hed­vabnastezka.cz/klub-cestovatelu-praha/vegetarianska-jidla-1/

Další odpovědi
Drap

Jediné, na co jde z této otázky přesně odpovědět, je její druhá část. Ano v každém státě tě mohou do blázince zavřít. Ostatní lze jen odhadovat.

hanulka11

hlavně je musíš zkontrolovat,jestli se všichni vykoupali ,pak už tě klidně mohou zavřít do blázince