22aa

Na jakej film jít se školou do kina místo hraní na mobilu či učení?

Dobrý den.
Nevíte co mám dělat bez přístrojů mobilů mp4 nebo matematiky ve škole?
Nevím právě na co koukat v kině.
Jestli na dolittla z roku 2020 nebo nevim.
A u vhs bud to bude bud gumičkou nebo hlavami nebo kazetou.
Pokud je to kazetou tak to mám kliku. Ale sd karta seká videa.
Děkuji.
Vaše 22aa.

Odpovědi
zbyndo

Kde roste červené kapradi.Americky film,je tam všetko, čo sa stratilo príchodom pokroku,elektro­niky,pohodlia, moderného štýlu života, láska k prírode,zvi­eratkám,rodine,po­kora, skromnosť, neuveriteľná sila dosiahnuť svoj krásny sen.Ten film vie dojať k slzám, donútiť k zamysleniu,ako by sme chceli žiť,

22aa

DOBRÝ. TAM BYCH VIDĚL I VHS MOZEČKY (KAZETY)