Gus_Fring

Na jaké VŠ je nejvíce holek?

Potkají se čarodějnice s misskou. Baví se o životě a také dojde řeč na plány do budoucna. Obě dvě chtějí studovat.
Misska říká: „Já půjdu na VŠE. Sice tam nebudu nejhezčí, ale určitě budu nejchytřejší.“
To čarodějnice má jiné plány: „Já se chystám na matfyz. Tam zcela jistě nebudu nejchytřejší, ale určitě budu nejkrásnější.“

To je poměrně známý vtip, který vypovídá o tom, jak moc hezké dámy jsou na některých fakultách či vysokých školách.
Je docela známé, že na MFF UK či ČVUT je hodně málo holek a tudíž ještě méně hezkých holek. Sice je hloupost si vybírat VŠ podle toho, a já toto „kritérium“ neberu nijak vpotaz, ale i tak by mě zajímalo, kde je nejvíce holek.

Odpovědi
Arne1

Já bych tipoval pajdák a áčko (architekturu)

Mr. Marek

právnická, ekonomická a pedagogická (na VŠ je obecně převaha holek)

mrtvyhubar

Jednoznačne farmácie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.