zjentek

na jaké úrovni (jak hluboce) je při této společenské životasprávě možno vnímat a cítit?

Doplňuji:
beer: svou odpověď najdeš v otázce. Není důležité, kdo otázku zvládne a kdo ne.

Nejlepší odpověď
beer

Hlubokomyslná otázka.. Nač se ptáš?

Další odpovědi
johana 56

Hloubka úrovně cítění a vnímání je u každého jedince jiná vzhledem k jeho prioritám,názo­rům,charakteru a cílúm,kterých chce dosáhnout.

Nicozjb

to je věcí každého jednotlivce nelze to takto paušalizovat .

johana 56

Společnost jako celek není možné vnímat bez vědomí,že jednotlivé dílky celku tvoří jedinci.Každý je jiný,svým způsobem origininál.Je­dinci,toužící po poznání jsou často odrazováni jednáním vzdělaných,leč arogantních protějšků,kteří uznávají pouze sami sebe.Moudrost,vzdě­lanost a inteligenci nelze slučovat,pouze vyjimečné osobnosti dokáží přirozeným a nenásilným způsobem ukázat správný směr.

zjentek

johana56: myslíte že způsob vývoje společnosti na toto nemá prioritní vliv? Myslím pokud si tedy nechci řešit své cítění a vnímání na pokraji společnosti.

johana 56

zjentek
Určitě ano.Společnost ale tvoří lidé,není možně vinit ze všeho pouze ji.

zjentek

aha. Takže zase jsme u těch, kdo vládne. To není cesty z kruhu ven.. a já tolik chtěl vnímat a cítit :)..tak nic, upřímné díky .).)

johana 56

Není to jen o těch,kteří vládnou.Možná je můj názor mylný,ale jde o především ty,kteří je nechají vládnout.