SajmonModer

Na jaké stránky kromé téhle ještě nejčastěji chodíte?

Doplňuji:
Terryle: Jaká adresa má tvůj blog? A jaká adrea facebook? Chtěl bych se tě přidat mezi přátelé, jestli ti to nevadí.

Nejlepší odpověď
tuCZek

email Seznam,Webgar­den,Travian :) CoD4

Další odpovědi
panenka

Na žádné jiné nechodím

Terryle

mailová schránka, facebook, iDnes, můj blog, lost.cz
Doplňuji:
SajmonModer: neva, proč by. Jinak adresa blogu je v mým profilu a face-adresa v mailu, kterej jsem Ti poslala :)

janek66

Začnu na Seznamu, kuknu na TN.CZ,podívám se na stránky o mém autě Chevroletclub­.cz,podívám se co se děje v dopravě na K-reportu, podívám se na šikovné ruky druhých na papírovémodelar­stvi.cz i -sk,když něco potřebuji tak Aukro, nějaké to War-fórum navštívím, za tajemstvím se někdy podívám na „Agartu“, Alzu když potřebuji něco od elektroniky, dále různé stránky o technice a jiné.Mé rozpětí je velké.A hlavně mezi tím vším Odpovedi.cz. 🙂

anonym

tak nejcasteji jednoznacne na google.com odkud vede cesta kamkoliv na internet …

ale pokud mas na mysli stranky podobné této, pak vark.com, yahoo answers a wiki answers