Anduška

Na jake stránce se mohu podivat na seriál Čarodějky česky nebo ho stáhnout bez placení?

Doplňuji:
Hledala jsem, ale nic nenašla. Na všech známějších stránkách se seriály (i sledujuserialy) jsou spíše novější serialy.

Odpovědi
iceT

kompletní seriál Čarodějky ke stažení jsem si našla na uložto.

Reezo

Zkus se podívat zde: www.sledujuse­rialy.cz
V práci to máme zablokované. Nejsem si jistý, zda to tam bude.

Bullner

Vše je na Ulož to :D
Doplňuji:
Na ulož to je snad vše …

květinka.lil

Zkus to tady http://www.be­fun.cz/serial/230/ca­rodejky?episo­de=1x1
Když jsem to zkoušela jelo to, jsou tam všechny díly a mělo by to být zdarma. 🙂