Nela56

Na jaké/které stránce se díváte na filmy?

Vždy jsem používala FreeFilm, ale tam se mi to poslední dobou vždy seká :/

Nejlepší odpověď
Malvína

Online nejedu. Seká se to, samé reklamy a nedůvěryhodné odkazy. Využívám HBO GO nebo Netflix.

Další odpovědi
Midas

Ony filmy už nejsou moc online dostupné. Jak rušili ty různé přehráváče atd., problémy s právy aj. Proto zanikly i různé velké stránky na online seriály (topseriály třeba), ale seriály jsou mnohem dostupnější než filmy. Mnohé ty stránky už vůbec nefungují, nebo tam nejsou filmy, které tam byly a pokud tam vyjímečně zůstaly, tak to jede špatně – seká se to, jsou tam reklamy, vypíná se to, nebo to ani nejde zapnout.
Filmy mám stáhlé – na discích, flashkách, popřípadě na DVD (i ještě na kazetách). Pokud je nějaký nový film, nebo který jsemneviděl → stáhnu. Pokud je to nějaká tajímavá novnika – zajdu do kina.

Vojta24

Samozřejmě že k tomu používám vždy a pouze BitTorrent, proč ? protože narozdíl od těch snadno zranitelných webů, narvaných reklamou jsou tyhle P2P síte pro sdílení obsahu prakticky nezničitelné, vždy byly zcela bez reklam, neexistují tam žádné rychlostní limity pro stahování, nic se za ně neplatí a budou tu prakticky navždy.