reganama

na jaké silnice se nesmí na kole?

dopravní vyhláška

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Na kole nesmíš:

  1. na dálnici
  2. na silnici pro motorová vozidla
  3. tam, kde je to omezeno dopravní značkou zákaz vjezdu všech vozidel
  4. tam kde je to omezeno dopravní značkou zákaz vjezdu cyklistů
  5. na silnici (pozemní komunikaci, pokud je vedle této silnice zřízena stezka pro cyklisty

Vše najdeš nikoli ve vyhlášce, ale v zákoně o provozu na pozemních komunikacích.

Další odpovědi
roxy52

Kdyby bylo podle mě,tak když jedu na kole,tak by se smělo na všechny silnice a když jedu autem,tak by (obzvláštˇ někteří) cyklisti směli jen po lesních cestách.:))

anonym

na dalnici ,na kolo nesmis