majki636

Na jaké rostliny je dobré pořídit samozavlažovací květináč?

Odpovědi
Ametyst

My používáme venkovní samozavlažovací truhlíky pro pelargonie, tedy muškáty. Je to z doby, kdy bylo ještě možné svobodně cestovat, a kytky tak vydržely mnoho dnů.

elkon

Nejde o rostliny, ale o lenost. Moc to ale nefunguje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone