foxxx

na jaké místo chodí exekutoři?

dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, zda chodí exekutoři vyřizovat své pohledávky na místo trvalého bydliště a nebo přechodného.

Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
badisko

tam i tam …je jim to celkem fuk ..takze pokud treba bydlis u kamarada tak prijdou k nemu…

Další odpovědi
Drap

Chodí tam, kde je předpoklad, že by mohli něco zastavit.

marci1

Chodí na místo trvalého bydliště, poněvadž v současné době může mít občan jen trvalé bydliště. Přechodné bydliště bylo kdysi.

pusinka50

Oni si tě vyhmátnou, někde přece musíš mít doručovací adresu na příchozí poštu. Jestli se před nimi chceš skrývat, to se budeš muset skrývat do konce života bez adresy bydliště, oni si tě jinak najdou. Měl bys přijmout zodpovědnost za své dluhy nebo můžeš, pakliže by tvá situace odpovídala, vyhlásit soukromý bankrot, rozhoduje to soud a určí se ti cca třetinová dlužná částka s minimálními splátkami.

anonym

Chodí tam, kde se vyskytuje dlužník. Kromě toho si ale nechává ověřit, jak je to s dlužníkovým majetkem. Takže přijde-li exekutor, tak většinou ví velice dobře, co bude spadat do exekuce.
Exekutoři nechodí vyřizovat své pohledávky, ale pohledávky svých klientů.