Ewíík

Na jaké funkce bych se měla koukat při výběru fotoaparátu? Děkuju…

Nejlepší odpověď
tom004

V první řadě,bys měla vědět,na co ho budeš,převážně používat,a podle toho volit.Jednoduchá obsluha,ohnisková vzdálenost,svě­telnost objektivu,typ snímače,optický zoom,stabilizace obrazu,mechanická odolnost,napá­jení(typ),ap.Těch kritérií,je daleko víc.Možná,by bylo nejlepší,kupovat ho s někým,kdo umí poradit.

Další odpovědi
chudst

No, nezalezi to spis na vas, co konkretne po danem fotoaparatu pozadujete a pak se na to zamerit?

Muze to byt makro, muze to byt dosah blesku, muze to byt seriove snimani za sekundu, muzou to byt panoramata… muze to byt naprosto cokoli – preferujete neco konkretniho? Pokud na obycejne foceni, tak si fotak spis vybirejte podle ceny, kolik jste do toho ochotna investovat maximalne – vyber se podstatne zuzi. Dale eventuelne nejakou preferovanou znacku (Nikon, Olympus, apod.), opet to mame zuzene. A z tech produktu si dale vyberte.

Otazka byla obdobna jiz polozena – mrknete se sem: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/potrebuji-si-koupit-digitalni-fotak-aby-delal-pekne-fotky-lehce-ovladateny-poradite-jaky

DDarent

Pixeli
Vestavěná paměť
Počet bodů
Jak natáčí
výdrž baterie
jestli chcete digitální nebo zrcadlovku

casey

osobne mam ultrazoom, ale ne kazdemu muze vyhovovat, nebot je ponekud vetsi.
Ale na takove to domaci foceni bych bral nejaky mensi kompakt a koukal na cislo optickeho zoomu. Kdyby mel stabilizaci obrazu, bylo by fajn. Svetelnost a vetsina funkci byva v teto kategorii vetsinou podobna.