Kelt

Na jak velký papír si píšete poznámky a jak máte velké písmo?

I když má dnes skoro každý mobil počítač, přesto tužka, pero a kousek papíru nebo sešit blok se ani dnes neztratí. Píšete si poznámky? Například při učení se slovíček v cizím jazyce. Jak velký papír použijete A5, A6 nebo jiné jak velké písmo máte?. Kolik napíšete slov, znaků na řádek? Děkuji.

Odpovědi
FlAsh_7

Já si, když mě něco napadne píšu nápady na předem připravené a pro to určené papíry. Jinak píšu cca 1,5 cm a někdy víc/míň. Záleží na rychlosti a délce textu.

Kepler

Na kousek papíru si píšu jen nákupní seznam, páč se dá vzít do kapsy. Pak mám sešit, který slouží jako záloha nezávislá na elektronice, kam si zapisuju svoje přihlašovací hesla, adresy, piny, apod. Dříve mi psaní na papír sloužilo jako výborný prostředek k zapamatování, při psaní jsem se zároveň i učil. Na formátu příliš nezáleží a velikost písma volím takovou, abych to přečetl i bez brýlí na blízko. Důležitá je i organizace stránek, abych nemusel moc dlouho tápat.