Na internetu se objevila aplikace s názvem Kdo je Honza o co jde???

o co jde na stránce kdojehonza.cz předem děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
chudst

To nikdo pravdepodobne zatim nevi. Ale je to rozhodne forma reklamy, ktera se mi zamlouva. Vtipna a nevtirava. Doporucuju shlednout, me to rozhodne navnadilo.

chudst

To nikdo pravdepodobne zatim nevi. Ale je to rozhodne forma reklamy, ktera se mi zamlouva. Vtipna a nevtirava. Doporucuju shlednout, me to rozhodne navnadilo.

chudst

Auc, omylem jednou odeslano do diskuze. Omlouvam se.