vivatisCZ

Na googlu jsou obrázky ode mně a mně se to nelíbí. Co s tím?

Na googlu se objevili nějaké obrázky ode mně a pravděpodobně jsou z fb a i když na fb už asi rok nejsou tak na googlu jsou stále.Jak ty obrázky mohu dát z googlu pryč?

Nejlepší odpověď
Bedy

Jedině napsat na Google. Pokud na serveru není správně napsaný robots.txt, tak vyhledávačovy roboti indexují vše…