Na fotoaparu Nikon D3200 se v hledacku vedle zamerovacich tecek objevila jina takova spinava co s tim?

Vypada to tak trochu jako skvrnka od inkoustu je to kousek od tech zamerovacich bodů.
Kdyz fotku vyfotim tak tam ta tecka videt neni cim to muze byt a co s tim?
Cim to muze byt zpusobene a da se to opravit? Mam strach aby to nebylo nejak vazne

Nejlepší odpověď
Klaproth

Pokud to není vidět na fotce, tak to bude nečistota na zrcadle nebo někde v hledáčku. Vyčistit se to pochopitelně dá, ale je to zbytečné, jde jenom o kosmetickou vadu.

Další odpovědi
Emefej

Jedná se pravděpodobně o nečistotu na zrcadle, neřeš to. Pokud by se objevily skvrny na fotkách, bude zaprášený čip, potom raději navštiv servis.

Furie

Není to smítko na hledáčku?

Hlada

To bude asi jen nějaká nečistota. Podívej se nejdřív na čočku hledáčku, pak sundej objektiv a prohlédni si zrcadlo a hranol. Nejspíš bude stačit to odfouknout.