posahanek

Na facebooku dáváte emoce psaním o nich nebo smajlíkama??

Nejlepší odpověď
anonym

Smajli :* :) :D ;) :p :o :/ B-)

Nic není černobílé, takže dle okolností, situace a adresátů, smajlíci spíše pro doplnění, ostatně jejich původní účel byl převážně pro úsporný styl v SMS.

Další odpovědi
terinka123

Smajli :* :) :D ;) :p :o :/ B-)

ale nekdy to i kombinuju :)

Meropa

Nemám facebook!! :((

samicek333

Nemám facebook!! :((

WeeBear

Smajli :* :) :D ;) :p :o :/ B-)

Jako odpověď mi chybělo obojí, smajlíky nemusím mít třikrát ve větě, většinou moje pocity poznají známí i když je překrývám. Smajlíky využívám spíš jako občasné doplnění textu. Málokdy jen smajlíkuju.

DaiWoman

Nemám facebook!! :((

Nemám facebook ale mám icq atd. a tam jak kdy protiže nkteré emoce se nedají naznačit smajlíkem když nedosdtaneme otázku. Třeba představte si kdybychom napsali 🙂, nebo kdyby vám někdo napsal Jak se máš ? a vy na to 🙂. tak to je rozumné. Ale kdybychom napsali jenom 🙂 tak z toho nevyčteme, že se máme dobře !!!!!