Avatar uživatele
anonym

Na dnešek hlásí bouřky

prsi u vas?
Doplňuji:
rynku787 nic neposilejte chci jit k vode severni morava

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, anonym, anonym, aramah, rynek878 před 5032 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Plzeń – sever . 12. 00 ( pro mě po ránu). Brzy ráno mírně sprchlo ale to jenom zasyčelo.
Nyní mírně zataženo a ve stínu krásných českých 28 0C. V bytě 24oC a v pracovně 23oC.

Tak ať tam u Vás na Moravě jsou ty bouřky také mírné !!! Tornádo již bylo i v Rusku a Švédsku !!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

U nás (Moravskoslezské Beskydy) je horko k padnutí, že i já, věčná zmrzlina, odhazuji svršky.
Bouřit doufám nebude, protože se večer chystám na letní kino.
Doplňuji:
oprava: …věčně zmrzlá…

Upravil/a: 1popelka1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Sokolov vzduch po desti je procisten,hezky se mi dycha,slunicko sem tam vykoukne,tak jak mi to vyhovuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ani náznak něčeho jako je bouřka nebo déšť,stále teplo,spíš dusno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

v Trutnově zatím ne, ani zataženo není, jen lehce zamženo
Doplňuji:
… tak už taky poprchává ;{)>

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Jen buďte v klídku tam u Vás na Moravě,už Vám tam něco bouřek a deště posíláme z Čech,tak si to hezky užijte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Tak u nás na Jesenicku je 29°C. Malinko sprchlo v jednu hodinu ráno. Ráno už ale bylo sucho a dnes byl opravdu velký pařák. Jak jsem jela do toho Krnova, myslela jsem, že za volantem zkolabuji 🙂 JInak momentálně u nás neprší, ale je pod lehce šedým mrakem. Doufám, že nebude liják. Sprchnout by mohlo, ale zase ne moc. Tak uvidíme 🙂 Jestli bude bouřka, snad nevypnou proud. Ale musím říci, že včera jsem se opravdu podivila. Celý den bylo nádherné počasí a mně nešel internet. Asi dvě hodiny. To mi docela vadilo, protože jsem čekala na Odpovědích, jaké budou odpovědi u jedné otázky. Takže jsem celé dvě hodiny nevěděla, jaké jsou. A až mi internet šel, přibylo tolik otázek, že jsem nestačila číst 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Chtělo by takový zahradnický déšť tak dvě hodiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ewush

V Ostravě je 29°C a zatím svítí sluníčko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Na Moravě 32°C a zatím nám tu nesprchla ani kapka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Praha – polojasno,dusno a ochladilo se tak o půl stupně.Doufám že nenastydnu 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Právě jsem chtěla reagovat, abyste si bouře nechali v Čechách, ale Rynek je opravdu přející! Vám už je hej, nás to čeká.
Pokud bude taková bouře jako předevčírem, nevadí. Stejně jsem už včera večer musela něco zalévat, i když při bouři lilo jako z konve.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Skotsko-vichrice,prutrze a kousek od nas male tornado,pritom te­plo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek