eradaur

Na displeji notebooku se objeví oznámení

virtuální paměť je nedostatečná s poznámkou, že po dobu rozšíření budou některé funkce zamítnuty. Lze rozšířit paměť pomocí USB kabelu, aniž bych musel dát notebook do servisu?

Nejlepší odpověď
Hlada

Podívejte se, jakou máte nastavenou velikost virtuální paměti. Nastavuje se 1,5 až 2 násobek RAM. Tady jsem našel obrázkový návod pro XP:
http://www.pcma­gazin.cz/windows-xp/nastaveni-virtualni-pameti-ve-windows-xp
Je sice možné stránkovací soubor umístit jinam, se to ale nepraktické. Lepší je nechat si nějakých 3–5 GB na HDD pro tento účel.

Další odpovědi
arygnoc

ano.
třeba pomocí flashky.

kudm05s

Nebo lze zaškrtnout systém určí sám a po restartování počítače vždy když mu virtuální paměť nestačí, tak si ji sám o kousek zvětší.