Avatar uživatele
anonym

Na dalnici casto vidim , kdyz predjede jeden kamion druheho , tak pak ten , ktery predjel dava blinkr doprava, doleva..

a pak zase doprava . A ten , ktery byl predjet zasviti. Co to znamena ? Jen se zdravi, nebo dekuji , nebo nadavaji… ?
🙂
P.S. Jo , a na me obcas take nejaky kamionak zablika. ! 🙂
Myslite , ze me vidi ? 🙂 -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? fcoop, anonym před 4544 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

to delame ze slusnosti…

kdyz nas predjede jiny kamion, tak mu bliknem, ze se muze zpatky zaradit, je to jednodussi, nez odhadovat vzdalenost… a ten predjizdejici zablika na stridacku, tim chce rict, ze dekuje

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Buď takto a nebo bliknutím varovných světel se občas na silnicích poděkuje a nebo i omluví.
Třeba poděkuje za to, že ten druhý kamion ho pustil před sebe, zkrátil tak dobu předjíždění, často takto poděkuji řidiči MHD, že je pustí řidič ze zastávky (i když HD se v obci má pustit).
A občas když na silnici jeden řidič udělá druhému neúmyslně nějakou prasárnu, tak se mu takto omluví nebo zvedne ruku se všemi prsty nataženými (ne jeden vztyčený – tím ten co ho vztačil naznačuje, že jeho duševní nemoc je již silně rozvinutá).
A ženský za volantem si všimne skoro každý chlap. Přes zadní okno a taky kamióny mají velká zpětná zrcátka)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mj81

Přesně tak… Já třeba místo toho jednou dvakrát bliknu krátce všemi blinkry (aneb „červené tlačítko s trojúhelníčkem“, děkuju tím za to, že mě někdo pustil ze zastávky nebo při přejíždění z pruhu do pruhu (a to i v autě). To samé, když udělám nechtěně nějakou prasárnu. (Naschvály nedělám! Ale chyby dělá každý.) Není to nikde v předpisech, ale odkoukal jsem to od jiných a líbí se mi to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek