Draffix

Na co zemřela Jana Werichová?

Mohl by mi někdo odpovědět na co vlastně zemřela? Všude jsem našel pouze že zemřela po těžké nemoci, ale na co přesně? Děkuji

Odpovědi
3l

Ahoj, máš pravdu, moc toho na netu není. Našla jsem ale, že se starala o své rodiče, kteří trpěli vážnou nemocí, která nakonec postihla i jí samotnou a Jan Werich měl rakovinu hrtanu. Myslím si že by to mohla být ta rakovina…

Zdroj: http://www.po­zitivni-noviny.cz/cz/clanek-2006121406

hanulka11

všude se píše na zákeřnou chorobu, zřejmě ......rakovina