Avatar uživatele
Jádrohlod

NA CO ZEMŘEL ?

Tak tu máme jedno smutné výročí. Úmrtí bývalého presidenta Havla. Vnuk mne zaskočil otázkou : Dědo , na co ten pán umřel , co mu bylo ? Jakou odpověď dát ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jikra, redy, marci1 před 3753 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Selhání oběhového systému (dle sdělení jeho lékaře) : http://aktual­ne.centrum.cz/cla­nek.phtml?id=72­5976

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Frajer se upil, ukouřil a mladá žena, bylo toho na něho hodně :(

sem to napsala slušně ne?
Ale vnukovi to neříkej :)

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jak je vnuk ´mladej´?
Od „byl dlouho a moc nemocný“ po „intoxikaci a celkové oslabení organismu při zápalu plic“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

On měl od nezdravého způsobu života CHOPN. Chronická obstrukční nemoc a vlastně se udusil.
Doplňuji:
Udusil ve smyslu nízkého obsahu(saturace) kyslíku v krvi !

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Havel… od rána se to všude řeší. Já osobně za žádného prezidenta netruchlím a truchlit nehodlám. Havel dokázal ty věci jen díky stamiliónům, které zdědil. Jinak to byl velmy silný kuřák, který měl jednu plíci a byl několikrát hospitalizován právě kvůli kouření… Navíc tu jsou ještě spekulace, jestli nebyl pouze dosazen Havel, aby se to tu uklidnilo. No korunu tomu nasadila Havlová jako zlatokopka a arogantní megera.

Kolikrát jsem slyšel, že se v nemocnici chovala jako dobytek Havlová a dokonce jí vyhodily z UVN (ústřední vojenská nemocnice)

Už dost dlouho Česká země neměla prezidenta za kterého by stálo truchlit nebo že by se staral hlavně o blaho občanů…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek