Jádrohlod

NA CO ZEMŘEL ?

Tak tu máme jedno smutné výročí. Úmrtí bývalého presidenta Havla. Vnuk mne zaskočil otázkou : Dědo , na co ten pán umřel , co mu bylo ? Jakou odpověď dát ?

Nejlepší odpověď
marci1

Selhání oběhového systému (dle sdělení jeho lékaře) : http://aktual­ne.centrum.cz/cla­nek.phtml?id=72­5976

Další odpovědi
redy

Frajer se upil, ukouřil a mladá žena, bylo toho na něho hodně :(

sem to napsala slušně ne?
Ale vnukovi to neříkej :)

anonym

Jak je vnuk ´mladej´?
Od „byl dlouho a moc nemocný“ po „intoxikaci a celkové oslabení organismu při zápalu plic“.

mosoj

On měl od nezdravého způsobu života CHOPN. Chronická obstrukční nemoc a vlastně se udusil.
Doplňuji:
Udusil ve smyslu nízkého obsahu(saturace) kyslíku v krvi !

Reezo

Havel… od rána se to všude řeší. Já osobně za žádného prezidenta netruchlím a truchlit nehodlám. Havel dokázal ty věci jen díky stamiliónům, které zdědil. Jinak to byl velmy silný kuřák, který měl jednu plíci a byl několikrát hospitalizován právě kvůli kouření… Navíc tu jsou ještě spekulace, jestli nebyl pouze dosazen Havel, aby se to tu uklidnilo. No korunu tomu nasadila Havlová jako zlatokopka a arogantní megera.

Kolikrát jsem slyšel, že se v nemocnici chovala jako dobytek Havlová a dokonce jí vyhodily z UVN (ústřední vojenská nemocnice)

Už dost dlouho Česká země neměla prezidenta za kterého by stálo truchlit nebo že by se staral hlavně o blaho občanů…