SINGO

Na co zemřel…

Jiří Růžička, syn Heleny Růžíčkové? Hledám na internetu a nic nemohu najít, víte to někdo?
Doplňuji:
Děkuji.

Nejlepší odpověď
iceT

Jiří Růžička (†43), syn Heleny, hrál zemědělce Josefa v trologii Slunce,seno… Celý život trpěl Jirka nadváhou, která byla více méně součástí herecké image. Bohužel měla zřejmě taky vliv na krátký život osobitého herce. Zemřel v roce 1999 na totální selhání organismu a jeho máma Helena na něj nikdy nepřestala myslet.

Právě kvůli své nadváze,která byla příčinou mnoha zdravotních potíží,byl často hospitalizován v nemocnici.

Zdroj: http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/133124/ta­juplna-umrti-z-filmovych-hostic.html