majdule

Na co zavěsit lucernu na čajovou svíčku?

Koupila jsem si v Ikee tuhle lucernu http://www.ike­a.com/cz/cs/c­atalog/produc­ts/26472200/ přemýšlela jsem o jejím zavěšení na strop, ale nevím jestli to vůbec bude možné když z ní bude sálat teplo. Nevím jaký materiál použít.

Nejlepší odpověď
Drap

A co použít nějaký závěsný řetízek , cca 30cm bude plně dostačující

Další odpovědi
baghira

O teplo až tak nejde, ten kahánek toho moc nenatopí. Spíš jde o to, že ten strop bude očazený od kouře.

hanulka11

takové lucerny nejsou moc vhodné k zavěšení do místnosti …spíš je někde postavit …
a když už tak bez svíčky ......
se svíčičkou je používám venku jako dekoraci …