Dr. Darko

Na co založit firmu ? Čeho je v ČR nedostatek?

Odpovědi
Drap

Nedostatek je třeba kvalitních řemeslníků. Momentálně se dá opatřit téměř vše, pokud máš dostatek prostředků. Najít díru na trhu neni snadné. Cokoli momentálně neni, tak se rychle přiveze. Můžeš vyrábět a dělat cokoli, pokud to dostaneš na trh a budeš to dělat kvalitněji a nebo alespoň ve stejné kvalitě za podstatně nižší cenu, tak máš šanci. Záleží hodně i na tom, co umíš, čemu rozumíš a co vše můžeš nabídnout.

zjentek

Poletí roušky a desinfekce.

Lidé se také chtějí velmi bavit, čili zábavní parky a podobné jsou nasnadě. V dobře zavedeném zábavním „podniku“ s dobrou reputací se také významně vydělá na jeho suvenýrech.

nyjono

Pokud by toto někdo věděl, zkusí se tím živit sám. Nebude to veřejně prezentovat
Nejde o to, čeho je nedostatek, je to o tom mít buď dobrý nápad nebo se přidat k některé skupině, kde to funguje a někoho chtějí.
Přečti si třeba knížku Byznys pro 21.stoleti.