Mr. Marek

Na co všechno se používají vlhčené ubrousky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Používají se k osobní hygieně tam, kde není k dispozici tekoucí voda – třeba i pro pokakané děti. Taky pro čištění omyvatelných povrchů v kuchyni i jinde.

Další odpovědi
paul1

Podle posledních znalostí by se ani asi používat neměly, nerozkládají se.
Doplňuji:
Používají se např. při cestování na ruce, nebo jsou určeny pro děti, viz. odkaz

Zdroj: https://www.no­tino.cz/vlhce­ne-ubrousky/

Drap

Zásadně je nepoužívám

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mr. Marek

Kepler: Užívají se i při toaletě?

Kepler

Běžně ne, snad jako nouzovka. Ale po toaletním papíru by to šlo, jako náhrada bidetu. Pudelka ti bude vonět po kytičkách 🙂

Mr. Marek

Chacha!

Mr. Marek

Paul1: A na co se používají? 😁