Zvědavý

Na co všechno mají studenti v současnosti nárok uplatnit slevu?

Je to někde vypsáno ? Nějaký článek o tom ? Díky

Nejlepší odpověď
annas

Slevy pro studenty 2019: ISIC, Alza, České dráhy, McDonald’s…

"Slevy a cenová zvýhodnění pro studenty nabízí obrovské množství obchodníků. Ušetřit se tak dá za dopravu, zábavu nebo nákup pomůcek potřebných ke studiu

Studentská průkazka na vlak a autobus aneb Žákovský průkaz

Jízdenky do vlaků Regiojet se slevou 10 %, do autobusů Student Agency se slevou 15 %

Studentské slevy v kinech CineStar a Cinema Cit

Slevy pro studenty v McDonalds

Studentské slevy v KFC

Knihkupectví Neoluxor: Sleva 10 % pro držitele karet ISIC

Obecné slevy na kulturní, sportovní a zábavní akce"

https://www.skrblik­.cz/rodina/stu­denti/slevy-pro-studenty/

Další odpovědi
Kelt

Pokud vím, mají studenti nárok na slevu tam, kde je to povoleno a prokážou se platným studentským průkazem. Například do ZOO, koupaliště a podobně.

Arne1

Jestli chceš informace o levném cestování – především pro mladé a studenty, tak si prostuduj tento web:

http://www.rig­htplacerightti­me.cz/journal­.html

Mimochodem, spousta dobrých informací je tam i pro nás, seniory !