bolak

Na co tedy tento labužník zemřel?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/288846-vsadil-se-ze-sni-28-syrovych-vajec-sazku-vyhral-ale-zaplatil-nejvyssi-cenu.html

Nejlepší odpověď
Damiana

Projela jsem různé zprávy o tomto případu, ale všude se uvádí, že výsledek bude jasný až po pitvě. Osobně bych to tipovala na prudkou alergickou reakci. Vejce jsou docela silný alergen i tepelně upravená, natož syrová a v takovém množství.

Další odpovědi
www

Na co zemřel? Na nadměrné požití syrových vajec. 😉
Přesněji stanoví příčiny úmrtí jen patolog a jeho závěr nebyl dosud publikován.

iceT

Já bych řekla,že na blbost

nejspíš na to že to byli vejce… a jíst vejce je nepřirozené pro žaludek a možná z toho měl prdíky (bubliny v břiše)

honza19hk

asi se uprděl k smrti:-)

cochee

Říká se, jakákoliv potravina je zároveň i jed – rozhodující je jen její množství.

Conchus

28 vajec je bratru 1800 – 2000 g velmi čistých bílkovin. To při rychlé konzumaci vyvolá reakci organizmu a ten zkolabuje, protože ten nával žrádla neumí zkonzumovat. Ani dobytek se tak nedokáže přežrat, protože se o sebe stará. Problém s přežráním je nepříjemný. Utrpěl ho jednou náš kocour, když po věčeři schlamstnul ještě celého slepýše. Skučel několik hodin, ale přežil. Asi, že měl 9 životů.

kapka

Taky by mě zajímalo.