Avatar uživatele
bolak

Na co tedy tento labužník zemřel?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/288846-vsadil-se-ze-sni-28-syrovych-vajec-sazku-vyhral-ale-zaplatil-nejvyssi-cenu.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? quentos, manon, kapka, brillant, briketka10, Illines před 4108 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Projela jsem různé zprávy o tomto případu, ale všude se uvádí, že výsledek bude jasný až po pitvě. Osobně bych to tipovala na prudkou alergickou reakci. Vejce jsou docela silný alergen i tepelně upravená, natož syrová a v takovém množství.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Na co zemřel? Na nadměrné požití syrových vajec. 😉
Přesněji stanoví příčiny úmrtí jen patolog a jeho závěr nebyl dosud publikován.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Já bych řekla,že na blbost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
123696321

nejspíš na to že to byli vejce… a jíst vejce je nepřirozené pro žaludek a možná z toho měl prdíky (bubliny v břiše)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

asi se uprděl k smrti:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Říká se, jakákoliv potravina je zároveň i jed – rozhodující je jen její množství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

28 vajec je bratru 1800 – 2000 g velmi čistých bílkovin. To při rychlé konzumaci vyvolá reakci organizmu a ten zkolabuje, protože ten nával žrádla neumí zkonzumovat. Ani dobytek se tak nedokáže přežrat, protože se o sebe stará. Problém s přežráním je nepříjemný. Utrpěl ho jednou náš kocour, když po věčeři schlamstnul ještě celého slepýše. Skučel několik hodin, ale přežil. Asi, že měl 9 životů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Taky by mě zajímalo.

před 4108 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek