Pierre

Na co tady sbírám body?

Před chvílí jsem jich měla asi 10, teď jsem položila otázku, nic, asi za deset min. mám 12bodů…teď zase 13. Na co slouží, a kdy se přičítají?
Doplňuji:
A jaký je denní limit otázek pro mě? současně mám 15b.

Nejlepší odpověď
anonym

přičítají se pokud odpovíš na otázku správně,a jinak ti nejsou k ničemu,jen pokud jsi začátečník,a máš jen málo bodů jsi omezená,nemůžeš tolok odpovídat a dávat otázek,je tam denní limit

Další odpovědi
Miroslavst

Zde najdeš potřebné informace o bodech
http://www.od­povedi.cz/bodo­vani
a jinak někdy je to spíš pro zlost.

kropitko

čím víc bodů, tím víc problémů,,,,je to jako s penězi, čím víc jich máte, tak tím víc vám závidí,,,:-)

hanulka11

zde si to přečteš

http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

když sjedeš dolů na stránku tak máš Podmínky ,bodování, často kladené dotazy , tak si to vše přečti

mosoj

Úplně dole na stránce je toto :

Kontakt,Podmínky serveru Odpovědi.cz,Bo­dování uživatelů,Často kladené dotazy,Kodex uživatele

Stačí přečíst.