Smackdown

Na co si dát pozor u zlomyslného člověka?

Proč jsou lidé zlomyslný? ne všichni, pochopitelně.

Nejlepší odpověď
Kepler

Zlomyslného hajzlíka neuhlídáš. Nejlepší je nedávat mu důvod k činu. Úplně nejhorší je naschvály oplácet, oni to jsou schopni vygradovat do neuvěřitelných rozměrů. Jenom si pomyslím svoje a na takového magora se povznesu.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Na všechno. Zlomyslný člověk je většinou „zakomplexovaný kripl“.

pusinka50

V podstatě je nejtěžší zlomyslného člověka poznat. A pak se snažit o něm něco dozvědět. Tváří se jako největší kamarád a pak ve společnosti s jinými lidmi na tebe donáší, klidně i intimní soukromá sdělení, která jsi řekl pouze jemu, pomlouvá tě za tvými zády, vymýšlí další drby na tebe nebo ti dokonce nepřeje nic dobrého atd. Z vlastní zkušenosti vím, že u těchto lidí je nejlepší obranou útok. Někteří lidé se nemají o čem bavit a utahují si tak z tebe a rýpají do tebe. Baví se tím, že čekají na tvou reakci. Když nereaguješ a jsi zticha, ničemu tím neposloužíš. Je dobré po každé rýpající poznámce si dát pár sekund pauzu a počkat, jestli tě nenapadne adekvátní odpověď. Nejlépe stejně rýpavou, ale vtipnou formou.
Na druhé straně, když vím, že za mými zády mě neustále pomlouvá a rýpe do mě stará vesnická drbna, maximálně odpovím krátkou poznámkou nebo spíš mlčím a zdaleka se jí vyhýbám.

Kryšpín

Záleží jakou má funkci, kolik má na kontě a v jaké je blízkosti, od vesnické drbny výše

zjentek

Na psa, dávej si bacha na psa!!!