1vlasta1

Na co si dat pozor při nákupu objektivu přes bazar? Vyplatí se to?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na co si mám dat pozor při nákupu objektivu přes bazar, o co se mám zajímat… Je to dobrý napad? Vyplatí se to?
Děkuji predem za všechny nazory.

Odpovědi
mosoj

Na Aukru bych ho nekupoval. Pokud můžeš vyzkoušej si ho na foťáku. Pokud ne, tak ber jedině od zavedených profi prodejen. Třeba od Škody a pod.
Většinou mají i bazar.

karfigol

U takového zboží budete mít jistotu, jen když si ho nejdříve prohlédnete, já nejčastěji nakupuji přes http://www.bi­ginzerce.cz/ a kvůli elektronice jsem se s prodávajícím vždy raději sešel, abych vše zkontroloval