Lukas27

Na co si dát pozor při hovězím tataráku?

Nejlepší odpověď
Kepler

Hlavně na kvalitu masa a bezpečná vejce (možnost salmonelózy). Polský Pikok a polská vajíčka jsou riziková.

Další odpovědi
anonym

Aby vám třeba nespadnul na zem. To by byla škoda!

Malvína

Na čerstvé a kvalitní maso, dobré suroviny, výborné vychucení a aby nebyl vystavený někde na slunci.

elkon

Na tasemnici. Syrové maso ani náhodou.

zjentek

No pokud už si ho někde dáš, nebudeš mít šanci si dát pozor na nic a to i kdyby stál tolik, že tě o kvalitě ujistí cena!