Na co se radši koukáte v televizi?

Nejlepší odpověď
Nanoon

Prostřeno

Moc se na televizi nedívám, ale kdybych si měl vybrat tak „Prostřeno“, prostě si libuji v takovém tom domácím vaření :)

Další odpovědi
ten který je

Zprávy na ČT 1

Spíše upřednostnuji ČT24

anonym

Zprávy na ČT 1

Zdá se, že daný výběr je v přímé úměře ke vkusu tazatelky.

slad08

Simpsnovi

Jedno značně Simpsonovi. Sice je to animovaný seriál, ale je to výborný relax a dost dobré v tipy. Když je čas, tak se vždy rád podívám.

quentos

Simpsnovi

… ale jen výjimečně, není čas

zprávy jsou nejlepší na Primě

baghira

Simpsnovi

Pokud je na výběr jen z těchto čtyř možností, tak Simpsonovi. Ale ještě raději Futuramu, ta mi připadá zábavnější.

anonym

Zprávy na ČT 1

misa-radilka

Simpsnovi

lexx

Zprávy na ČT 1

asi nejsem docela normální poáč kromě TV zpráv ani jeden jmenovaný program neznám…používám leda jako monitor k dvd a VHS, koncesionářské poplatky ovšem platím jako každý tak ako ?

casey

Zprávy na ČT 1

DusanOrlik

Prostřeno