mobenobel

Na co se rádi koukáte?

Nejlepší odpověď
anonym

na dokumenty, záhady

Doplňuji:
Je mi záhadou tvá anketa. Pokud se dívám na nebe, vidím i měsíc či slunce, pokud se dívám na vesmír, vidím galaxii, měsíc i hvězdy…

Další odpovědi
mosoj

na dokumenty, záhady

Ale hlavně ale na pěknou ženu. To je potom záhada.

Hamon

na slunce

Co je to zase za stupidni anketu?

Photoguy

na simpsonovci

Doplňuji:
když už tak Simpsonovi :))))

led

na dokumenty, záhady

Nech odpoviem ktorukoľvek z ponúknutých odpovedí, vždy je to pre mňa záhada,

Slnko, mesiac hviezdy či nebo, simpsonovci, to všetko je súčasť záhad vesmíru a života, aj keď je čo to z toho všetkého čiastočne zdokumentované .

msi

na slunce

Kelt

na dokumenty, záhady

Dokumenty a záhady, často jsou i o Měsíci, Slunci a hvězdách.

zzzzz

na hvězdy či nebe

Je to relax.

Poklička

na dokumenty, záhady

anonym

Mosoji, to je potom záhada : jak a čím!

mosoj

Musíš na mladší. Já takové problémy nemám a zatím jsem nikdy neměl.

anonym

Já si nestěžuji, já jen konstatuji 🙂