melanie

Na co se instalují aktualizace (windows) když vypínám pc ?

Jaké to provádí změny/ updaty ?

Nejlepší odpověď
anonym

I přestože vypínáš PC, tak po spuštění a připojení k netu může být PC ohroženo. Aktualizace jsou k zabezpečení děr v aplikacích, aby nedošlo ke zneužití PC k nekalé činnosti. Třeba útoku v určitém datu a času. Využívají to utočníci. Dále si mohou zjistit přístupová tvá práva k mailům, internet bance, pokud si ovládáš přes net účet. Je toho více, ale vždy aktualizuj Windows, i jiné programy jako Adobe Reader, flash player (přehrávání videa v prohlížeči) a podobně.

Další odpovědi
cochee

Samozřejmě na pevný disk. Aktualizace vždycky nahradí nějaký soubor novější verzí, ale to není vše – systém musí mimo jiné také uložit někam stávající soubor, protože aktualizace se dají i odinstalovat a systém je pak musí nahradit původní verzí.

Tw!st

protože když vypínáš PC tak vlastně ho už momentálně nepotřebuješ používat tak počítač nainstaluje aktualizace když vypínáš PC aby si např nemusela půl hodiny čekat než se ti to aktualizuje v půlce rozkoukanýho filmu.