Winchester

Na co se bere větší ohled u přijímaček na VFU?

Mám v plánu příští rok podat přihlášku na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně a zajímalo by mě, jestli se u přijímacích zkoušek přihlíží i k vysvědčení ze SŠ. A pokud ano, tak jen z konečných nebo i pololetních vysvědčení?

Odpovědi
trpaslicek

http://fvl.vfu­.cz/studium/cz-master-dsp/ -->kriteria pro prijeti na fvl…
Tzn.zalezi i na vysledcich ze stredni a to za prvni tri roky plus prvni pololeti 4.roku a i ze znamek z maturity.. jestli jsem to tam dobre pochopila tak kdybys mela prumer za cele studium plus maturita 1.0 tzn.same 1 tak bys dostala 114 bodu a nemusela bys psat prijmacky.
Kazdopadne jestli ti to neni jasne (jakoze je to takove nejake chaoticke mi prijde..) tak napis/zavolej na studijni oddeleni, tam by ti meli odpovedet 🙂