ferenc

Na co použít křemičitý písek z pískové filtrace k bazénu.

Odpovědi
honza19hk

křemeičitý písek se používá při výrobě skla nebo slévárenských forem,ale doma ho můžeš použít např na vysypávání spár u zámkovky.Do betonu je nevhodný.

Ar

No běžně se tento písek používá třeba v akvaristice a to buď v mořské a nebo pokud si založíte Malawi – Tanganika prostě tlamovci.
Jinak si s tím pískem můžete třeba vysypat spáry u venkovní dlažby.

venkovan

Posyp s ním sousedovi ještě nerozřezaná polena dřeva.

cukrar

vasi myslíte použitý znečištěný?
necháte si ho na zimu, abudete sypat chodníky.. nebo jak píše kolega na zámkovou.
Já osobně každý rok používám nový písek, starý rozmetu po zámkovce..