Na co musí studentka/student pedagogické školy umět plavat, když nebude učit plavání, ale třeba matematiku (po VŠ)?

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se o 6 otázek níž – táž otázka.

Opakujete stejnou otázku, která byla vložená 20 minut před vaší.

Další odpovědi
hanulka11

tak to je jako by ses zeptal/a/ na co se učíš cizí jazyk- plavání je taky potřebné a navíc zdravé a je to forma tělesné výchovy

terry

Plavání patří mezi základní vědomosti.
Co když bude potřeba suplování nebo dozor při nějaké mimoškolní činnosti.
To vše patří k výkonu učitelského povolání.

baghira

Každý by měl umět plavat – ne kvůli škole, ale kvůli sobě. Pokud tě škola k tomu nutí, dělá to pro tvoje dobro.

arygnoc

plavání patří mezi základní znalosti.
podobně, jako se naučit říkat dobrý den (mnoho lidí tehdá ve škole chybělo, jak jsem si všim).

elektrikář

Nutno také zachránit žáka tonoucího v matematice

venkovan

Aby pochopila jak je studentům když „plavou“ v matematice.