Avatar uživatele
anonym

Na co máme právo podle zákona?

vlastníme s přítele id.pol. rod domu.chci se zeptat na co mame právo a jakou má povinnost matka která vlastní druhou id. polovinu.nechává tam bydlet svého syna který se tam nastěhoval i se svojí přítelkyni kteří si donesli psa i přes náš nesouhlas mimo jiné matka ví že můj syn trpí alergii na psa má to potvrzené a pes se pohybuje volně po zahradě a společných prostorech.to je první otázka co se dá s tím dělat??? dále pak naši polovinu jsme si odkoupili a spravili i společné prostory a taky rozvod vody a koupi bojleru který je cca stanoven na 3–4lidi. dodnes není z její strany uhrazeno to co se vynaložilo na opravy.chci se dále zeptat zdali si tam smí žít její syn i se svojí přítelkyni i když mi nesouhlasíme.neh­ledě k tomu že se tam ztrácejí věci ze společných prostor.dále se chci zepta jak řešit to že by se měla opravit střecha padá atika a další opravy na domě když mi jen odpoví nemám peníze.nehledě na tom že její syn si tam dělá co chce jak na zahradě tak v domě.chtěli jsme dům odkoupit celý ale matka s tím nesouhlasila tak hledáme jiné řešení.děkuji předem za radu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, iceT, hanulka11 před 4828 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejlepší je domluvit se. V krajním případě máte možnost prodat. Zde to nikdo nevyřeší. Obraťte se na advokáta- ten se Vás zeptá na podrobnosti a za peníze i poradí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek