Na co jste se vymlouvali na tělocviku ve škole, aby jste nemuseli cvičit? Jaká výmluva byla nejoriginálnější ?

Nejlepší odpověď
baghira

I když mě tělocvik ve škole vůbec nebavil, nevymlouval jsem se. Asi mě doma vedli k tomu, že povinnosti se plní, a výmluva je projev zbabělosti.

Další odpovědi
Ella

Nevymlouvala jsem se, i když jsme měly učitele, který při slově „ženské potíže“ utíkal na míle daleko :D
V devítce jsem měla slepák a od té doby jsem se nemusela vymlouvat – jizva bolela doopravdy