Na co jsou sluchátka, když existují repráky?

Když máte sluchátka třeba už půl hodiny, tak z toho bolí uši..

Nejlepší odpověď
vicix

Pokud máš kvalitní pecková sluchátka, tak tě uši bolet nemusí. Jinak sluchátka existují asi aby jsi ostatní neotravoval svou hudbou a navíc nabízejí mnohem lepší kvalitu zvuku i při menší ceně.

Další odpovědi
Conchus

Zkus přemýšlet. Už tě vidím, jak běháš, nebo cestuješ s reprobednama

Rocker

Ty si bereš třeba do autobusu mp3 a velký repráky?
Doplňuji:
Nebo si představ plnou tramvaj lidí,každý bude mít repráky a poslouchat jinou muziku:-)

Alesh

Na to je opravdu těžké přijít! 🙂

  1. Sluchátka to rvou do uší jen té osobě, co je má na uších, tj. neruší a neobtěžuje druhé nebo je to alespoň minimalizované. Představ si, že by si borci v metru, v autobuse místo sluchátek pouštěli music přes repráky? 😉 Druhá věc, že by to nebylo úplně praktické tahat se z bedýnkami, zvlášť basáky by se docela pronesly. 🙂
  2. Z pořádných sluchátek tě uši bolet nebudou. Musíš si ale pořídit takové, kde ti celé ucho vleze dovnitř a sluchátko se pak nedotýká ucha, ale hlavy. Event. takové ty klasické pěnové, jsou taky celkem v pohodě.

anonym

Je vidět, že asi máš svůj pokoj kde můžeš poslouchat hudbu jak chceš hlasitě.On nemá každý svůj pokoj a právě když jsi v místnosti s vícero lidmi, tak se sluchátkama můžeš mít tu hudbu (film) jen pro sebe a neobtěžuješ hlukem své okolí.

Matthew

zkus nosit repráky kolem hlavy celý den :D já třeba sluchátka využívám poměrně často a to hlavně při sportu.

mosoj

Tak je nepoužívej !