Kepler

Na co ještě mazálek nepřijde?

Tak si představte, byl mi nahlášena tato stará otázka:

Příspěvek: Dá se ještě někde koupit polotovar pro přípravu tataráku?
Jaké jsou možnosti, pokud nemáte doma mlýnek na maso? Škrabat svíčkovou se mi nechce.
Z důvodu: Nelegální obsah, odkaz na nelegální obsah (porušující platné zákony).

Už jsem přestal mít na ten tatarák chuť vzhledem k původu.

https://pixaba­y.com/cs/kr%C­3%A1va-dom%C3%A1c%C3%AD-skot-hov%C4%9Bz%C3%AD-maso-56014/

Nejlepší odpověď
autacek

Nemáš tam dávat obrázek toho vola. On se pak cítí dotčen.

Další odpovědi
iceT

Takové to naškrabané maso na tatarák měli teď v Penny nebo kde v akci, normálně se dá koupit.

Ke smazaným otázkám…někdo tě asi dost nenávidí,a protože si to s tebou nemůže vyříkat zoči voči, tak škodí aspoň mazáním, na nic jiného by se stejně v reálu asi nezmohl, nějakej zamindrákovanej chudáček.
A asi by se mohlo zrušit vkládání ilustračních obrázků, když někoho tak štve porušování autorských práv, stejně je na zlost.

ivzez

Já se budu opakovat, pořád si myslím,
že je to zaměřeno proti Vám.
A pořád mne nenapadá žádný důvod.

Nemyslím si, že by Vaše otázky někdo nahlašoval
jenom kvůli obrázkům. Už se tu několikrát zmínilo,
že vkládáte obrázky, jejichž použití je podle licence v pořádku.
(Podle mne už to vědí všichni, kdo sem chodí častěji.)

O účelovosti podle mne svěčí i skutečnost,
že někdo zpětně nahlašuje Vaše starší otázky…

aliendrone

No jo, to mně posílají dotčení příznivci, zastánci a obhájci tohoto svinstva „Výzvy k ukáznění“ – ve smyslu, že jsou strašlivě znechuceni mými excesy proti tomuto šmejdství. (vlastně jen jeden, ale zato dvojmo :D :D :D) Takže zatímco ty jen ztrácíš bodíky, to úžasný, krásný a skvělý Aliendrone si pěkně počte – HEČ!! ;) :D :D

Nebuď smutný Keplere, třeba v příštím životě budeš úžasný, skvělý a krásný Kepler, když v tomto jsem si tyto atributy přivlastnil já. A to tě to pak tolik sejřit nebude! ;) :D :D

led

Zjavne to bude nejaký vegetarián, alebo „ochranca zvierat“, alebo mu prekáža vaša dlhovekosť. Predsa len dožiť sa vášho veku, váš život a dielo mať napísané aj vo Wikipédii, obsadzovať na internete púhych 20 700 000 odkazov a dokonca vašim menom trápia deti aj v škole… to už vzbudzuje závisť.

independent

To jeho mazání je stejně kontrproduktivní, jsou tu i tací kteří lajkují všecny tvoje příspěvky.

orestez

Každý mazálek má jméno. A každý chce vyrůst. Po přečtení udáveného uživatele tak nějaký userman reagoval na smazanou otázku jak na ploché břicho nebo proč má vůl rohy atd. Nemaž co jsi nepsal, nekuř a nebude ti kouřeno.

Kepler

Alien: dobu své největší slávy jsem si už odbyl před pár staletími. S tou reinkarnací je to čím dál horší. Jenom doufám, že jednou neskončím jako tatarák.

vas999

Ale odpověď Aliendrona mě urazila. Jestliže on je úžasný, krásný a skvělý Aliendrone, tak co jsem potom já. A já jsem borec j.k.j a to je ten nejvyšší atribut ze všech. Jemu jsou podřízeny všechny ostatní atributy. Dokonce i takové jako z jednoho „náboženství“: vlastník panských práv, pánus a telepatický mág (a to jsou hodně vysoké tituly). Borec j.k.j má dokonce ještě vyšší postavení než Řehoř (je Šéf) a Šéf (je Řehoř) z jiného „náboženství“, asi proto, že už v ně nikdo nevěří. Ani Palcát by už na mě neplatil (hlavní věc – „postava“ z dalšího zapomenutého „náboženství“) No to teda j.k.j

aliendrone

No, pro jistotu jsem ZNOVU prověřil jak to tedy je a MUSÍM KONSTATOVAT, že ať již tvé tvrzení vychází z jakýchkoliv předpokladů, tak to MÉ JE POTVRZENO VĚDECKY EXPERIMENTÁLNĚ!!! Posuď sám. >>

Postavil jsem se před zrcadlo, zavřel oči a pronesl magickou formuli: „Zrcadlo, zrcadlo – kdo je na světě nejkrásnější?“ Otevřu oči – ZASE JSEM TAM JÁ!!! (určitě nikdo jiný – ani ty) ;) :D :D

A co teď znamenají tvé argumenty a tvrzení v porovnání s mými? ;) :D :D

ÚŽASNÝ, SKVĚLÝ A KRÁSNÝ ALIENDRONE JSEM POUZE A JENOM POUZE JÁ!!! ;) :D :D :D :D :D :D :D :D ;)

vas999

Hm, taky jsem to zkusil, ale řekl bych, že zrcadlo nechce nikdo nikoho urazit. Nebo alespoň ne borce j.k.j
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
O tom, kdo je ten „ÚŽASNÝ, SKVĚLÝ A KRÁSNÝ ALIENDRONE“, rozhodně nechci pochybovat, znám jen jednoho aliendrona. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
A moje argumenty, nechce se mi to vysvětlovat, možná někdy jindy.

Kepler

Urážet se nemusíš, Aliena musíš brát s rezervou. Dělá si pudel sám ze sebe, ale jinak mi přijde jako sympatický šus.

vas999

Proč bych se urážel? Krásný si moc nepřipadám a úžasný a skvělý jsem stejně jenom do jičelé míry, avšak stále j.k.j-icky (slovo jičelé místo jisté to dokazuje). Stále jsem ještě ten borec j.k.j, a to je víc než nejvíc. A navíc, aliendrone mi často odpovídá na moje retardované otázky. Asi bych se mu měl odvděčit a na nějakou otázku mu nějak retardovaně odpovědět. 😁

vas999

Já se také někdy divím, co všechno ten mazal smaže. A tahle otázka, zejména ta fotka, se ho dotkla natolik, že udělal něco, o čem sem radši ani nebudu psát, aby mi to ten mazal nesmazal, až se vzpamatuje. A vůbec, tahle otázka je tu už dvě hodiny. No to teda j.k.j

vas999

Už tři hodiny. j.k.j

vas999

Už tři dny. Jééééééééj, j.k.ééééééééé­éééééééééj

Kepler

V původním dotazu ten obrázek nebyl. Teď je tam jenom jako ilustrativní, aby bylo jasné z čeho tatarák pochází. Docela se divím, že otázka přežívá už skoro hodinu. Mazal by se mohl cítit dotčen celkem oprávněně.

vas999

A kdo je vůbec ten oblíbený mazal?

aliendrone

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D