Avatar uživatele
panenka

Na co je v počítači aTube Toolbar?

Dobrý večer vždy při zapnutí Notebooku se mě zobrazí okno kde mám napsáno Chcete zakázat aTube Toolbar a jeho teatures?dala jsem Zakázat atube Toolbar pouze pro toto okno ale proč se mě to furt objevuje děkuji
Doplňuji:
Ted jsem zkoušela přes Ovládací panely smazat aTube Toolbar do půlky se to smaže pak mě vyskočí okno že to nejde poradíte mě jak to přesně odstranit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, chudst, anonym před 4646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Na nic, pokud ho nepotrebujete, odinstalujte ho. (Pocitac – pridat nebo oderbrat programy.) Je to nejaky doplnek k aTube Catcher, coz je software, který po nainstalování bude stahovat vámi vybraná videa z různých webů, jako jsou Youtube, Metacafe a další. Pokud ho nepouzivate, pryc s nim.

Pokud aTube pouzzivate a nechcete jen toolbar, na dany toolbar kliknout pravym tlacitkem: neni tam nekde „zrusit“? Zkuste kdyztak preinstalovat aTube – myslim, ze by vam mel nabizet moznost integrovat ho do prohlizece, tak to odskrtnete.
Doplňuji:
Kdyztak vice v diskuzi. A mate vyple vsechny programy? (Zejmena aTube a prohlizec.)

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
smutnydrak

je to tam úplně na h…o 🙂 odinstaluj to… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek