panenka

Na co je v počítači aTube Toolbar?

Dobrý večer vždy při zapnutí Notebooku se mě zobrazí okno kde mám napsáno Chcete zakázat aTube Toolbar a jeho teatures?dala jsem Zakázat atube Toolbar pouze pro toto okno ale proč se mě to furt objevuje děkuji
Doplňuji:
Ted jsem zkoušela přes Ovládací panely smazat aTube Toolbar do půlky se to smaže pak mě vyskočí okno že to nejde poradíte mě jak to přesně odstranit?

Nejlepší odpověď
chudst

Na nic, pokud ho nepotrebujete, odinstalujte ho. (Pocitac – pridat nebo oderbrat programy.) Je to nejaky doplnek k aTube Catcher, coz je software, který po nainstalování bude stahovat vámi vybraná videa z různých webů, jako jsou Youtube, Metacafe a další. Pokud ho nepouzivate, pryc s nim.

Pokud aTube pouzzivate a nechcete jen toolbar, na dany toolbar kliknout pravym tlacitkem: neni tam nekde „zrusit“? Zkuste kdyztak preinstalovat aTube – myslim, ze by vam mel nabizet moznost integrovat ho do prohlizece, tak to odskrtnete.
Doplňuji:
Kdyztak vice v diskuzi. A mate vyple vsechny programy? (Zejmena aTube a prohlizec.)

Další odpovědi
smutnydrak

je to tam úplně na h…o 🙂 odinstaluj to… 🙂