nando1

Na co je USB na monitoru COMPAQ TFT450??

Chci se zeptat na co je USB na monitoru.

Mám zezadu USB port a nevím na co je.

Monitor: COMPAQ TFT450
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi, zvláště u cochee.
Vůbec by mě nenapadlo že by fo fungovalo jako rozbočka.

Nejlepší odpověď
cochee

Nenašel jsem k monitoru dokumentaci, už je to přece jen starší kousek. V práci máme monitory HP (což je firma, která kdysi Compaq převzala) a ty mají dva klasické konektory USB typ A („placatý“) a jeden USB typ B (cca „čtvercový“). Prodlužkou se spojí ten typ B s jedním USB přímo na PC a tím monitor slouží jako USB hub („rozbočovačka“), flešku strčím pohodlně do monitoru a nemusím se ohýbat k PC pod stůl. Možná že na tom svém Compaqu taky najdeš USB B a tím je vše jasné.

Další odpovědi
geekocz

zkus zapojit flash disk s více typy souborů (audio, video, obrázky, txt dokument) a uvidíš jestli se něco stane. Popřípadě po zapojení koukni do ovládacích panelů zda to flashku detekovalo
Doplňuji:
Je možné, že monitor byl určen i ke sladování TV a proto je tam USB na přehrávání videa.