Zbynas

Na co je složka a její obsah „bing core“?

Mám pouze 40 GB SSD disk, na něm Win 7. Bohužel neustále řeším problémy s místem. Tak jsem pátral, co bych mohl smazat, až jsem narazil na složku Bing core někde v Program data (a ještě níž, už nevím kde). Ta měla neuvěřitelných 77 GB (na 40 GB disku!) Tak jsem jí smazal a tím jsem získal 3 GB místa navíc. Co to je za složku? Myslím, že to bylo ve složce Microsoft a níž.

Odpovědi
cochee

Nepovím ti, co je to Bing Core, i když tipuju, že se to týká vyhledávacího nástroje Bing od Microsoftu. Zaráží mě spíš ta záležitost 77/40 GB. Ty máš zapnutou komprimaci disku? Měl bych strach, že mi to ubere výkon PC, i přesto že jde o SSD jednotku.