Michal Kole

Na co je podpis na platební kartě?

Když ji zloděj ukradne tak si podpis nejdřív natrénuje. Pokladní není grafolog a ani nemá řas podpis detailně zkoumat

Nejlepší odpověď
kropitko

Ale je pak rozhodně jednoduší dokazovat,že karta byla zneužita,,,pomocí soudního grafologa pak dokázat,že podpis nebyl můj(ten to snad pozná,ne?)

Další odpovědi
mosoj

Nic nemusí trénovat. Ještě jsem neviděl pokladní v obchodě, která by kontrolovala podpis. Naštěstí těchto karet nebo míst která je vyžadují je již málo pokud vůbec ještě jsou.