Na co holky víc letí?

Zajímalo by mě co se holkám víc líbí . Jestly Kytaristi(či jiní hudebníci) nebo Fotbalisti… Podělte se o svůj nazor

Nejlepší odpověď
arygnoc

budeš se divit, ale většině holek se líbí právě ti obyčejní kluci, někteří ulítlí míň/víc.

hold, nejsme všichni špičkoví sportovci, spěváci a pod., výběr je omezen.

ještě že tak.

já tu svoji (kdysi, ovšem), ulovil na šachy.

Další odpovědi
Terryle

no, důležitý jsou samozřejmě jiný věci, jako vzájemný sympatie a porozumění a taky to, jak se vám prostě člověk zalíbí… ale obecně bych řekla, že přemýšlivější a chytřejší holky si vyberou raději muzikanta, kdežto takové ty co koukají hodně na vzhled a popularitu, si vyberou spíš sportovce.

anonym

Ja bych chtela Jagra , ale Jagr me asi ne. ☹

  • iv-

žolik

Holky letí fandí´´kytaris­tům,fodbalistům,hud­bě,ale nejvíc tomu kdo upouta její pozornost,musí mít filipa.

Zdroj: žolík

hanny 2

Bohužel,dneska na prachy…!

Berušinka

Každé se líbí něco jiného – o tom to je =)

anonym

Mno,na toho kdo má víc!

tom004

Na nezájem.Co já vím,tak holky vysloveně nesnáší nezájem ze strany kluka/ů,a udělají všechno pro to,aby takového „ignoranta,dos­tali“.A když k tomu ještě hraje na tu kytaru ........:-))

robosobo

zkus odkaz

Zdroj: http://lavenda­.blog.cz/0704/jak-sbalit-holku-svych-snu